Zadbaj z nami o zewnętrzne detale swojego pojazdu:

Mycie felg

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem felg samochodowych, które podobnie jak opony, w czasie jazdy są narażone na negatywne czynniki zewnętrzne (błoto, pył hamulcowy, smoła). Kompleksowe mycie oraz konserwacja felg pozwala na przedłużenie ich funkcjonalności.

Konserwacja, czyszczenie opon (czernienie)

Nawet najlepsze modele opon ulegają procesowi starzenia, z biegiem czasu blakną, stają się matowe i mogą pękać. Dzięki odpowiednim środkom jesteśmy w stanie przywrócić oponom intensywną czerń oraz blask, a także zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi, co realizujemy przy wcześniejszym, kompleksowym wyczyszczeniu opon.

Regeneracja reflektorów

Lampy podobnie jak opony z biegiem lat ulegają niszczeniu. Zdarza się, że ciemnieją, stają się matowe, czy też żółkną w wyniku działania czynników zewnętrznych. Nie spełniają przez to swojego zadania, a więc nie oświetlają należycie drogi. Także nieszczelny klosz lampy sprawia, iż do ich wnętrza dostają się woda, czy środki chemiczne stosowane podczas mycia auta, które zabrudzają szkło soczewki.
Proponujemy kompleksową regenerację reflektorów (polerowanie reflektorów plastikowych, soczewek, czyszczenie reflektorów od wewnątrz, uszczelnianie reflektorów, wymiana żarówek, diagnoza słabego oświetlenia).

Niewidzialna wycieraczka


Jest to powłoka hydrofobowa na szyby. Dzięki „założeniu” niewidzialnej wycieraczki powstaje efekt hydrofobowy – po przekroczeniu określonej prędkości woda jest odprowadzana z szyby bez konieczności używania wycieraczek.