Pranie dywanów i wykładzin to podstawa biorąc pod uwagę ich tendencję do pochłaniania kurzu, brudu i roztoczy. Wykładziny, jak i dywany poprzez swoje zastosowanie bardzo szybko chłoną wszelkie zanieczyszczenia – kurz i piach z obuwia, kurz, dym papierosowy, pozostawione okruchy po jedzeniu, włosy – wszystko to osiada na powierzchni wykładziny i stopniowo w nią wnika.

pranie-wykładzin

Aby uniknąć zniszczenia wykładziny, czy dywanu bardzo istotne jest ich pranie co najmniej 2 razy do roku – dzięki temu można zachować ich jakość na wiele lat, a co najważniejsze, uwolnić się od alergii, które wywoływane są przez mieszkające na nich roztocza! Im dłuższe włosie (np. dywan typu shaggy) tym więcej kurzu, bakterii, roztoczy, których należy się regularnie pozbywać.

Oferujemy pranie dywanów i wykładzin – zarówno małych dywaników, jak i wykładzin/dywanów o dużej powierzchni. Przyjedziemy tam, gdzie nas potrzebujesz – do domu, biura, punktu usługowego, czy przedszkola. Podejmujemy współpracę z firmami na terenie Krakowa i okolic na preferencyjnych warunkach – zapraszamy do kontaktu.

Z nami Twój dywan, czy wykładzina będą ponownie czyste i pachnące.