Oferujemy kompleksowe pranie tapicerki samochodowej – materiałowej, pół-materiałowej, skórzanej. W zależności od wybranego pakietu zakres wykonywanych prac jest dostosowywany przez nas do indywidualnych potrzeb.
Najczęściej wybierany pakiet, który pozwala na gruntowe wyczyszczenie wnętrza auta to pakiet „PREMIUM”. W ramach niego czyścimy fotele, tylną kanapę, podłogę, boczki drzwi, podsufitkę, elementy plastikowe oraz bagażnik. Czas realizacji to około 3-5h w zależności od stopnia zabrudzenia, a także rodzaju tapicerki.

Dla tych, którzy planują sprzedaż, dopiero nabyli nowy samochód, czy też pragną przywrócić jego wygląd do stanu pierwotnego i tym samym chcą wykonać kompleksowe pranie tapicerki oraz wnętrza proponujemy pakiet „SALON”. Obejmuje on zakres pakietu „Premium”, który poszerzony jest o takie usługi jak mycie szyb, pasów bezpieczeństwa, wnęk karoserii, czy też impregnację foteli i kanapy. Wyczyszczone przez nas auto będzie gotowe dla nowego nabywcy, jak i przygotowane do użytkowania po innym właścicielu.

wnętrze samochodu po wyczyszczeniu wnętrza

Pranie tapicerki samochodowej (materiałowej) wykonujemy za pomocą metody ekstrakcyjnej. Zaufaliśmy niezawodnym odkurzaczom piorącym włoskiej marki Santoemma. Pozbywamy się wszelkich plam, zacieków pozostałych po rozlanych napojach, resztkach jedzenia, wymiotach itp. Fotele, czy kanapa po takim zabiegu są odświeżone, czyste i pachnące, a co najważniejsze pozbawione zabrudzeń, kurzu i roztoczy.

Czyszczenie tapicerki skórzanej wykonujemy przy wykorzystaniu  preparatów dedykowanych do skór. Pracę wykonujemy etapami – dbając o każdy fragment tapicerki. Dodatkowo po praniu, czy czyszczeniu tapicerki proponujemy zabieg impregnacji zarówno tapicerki skórzanej, jak i materiałowej, który ochroni powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta, dlatego też korzystając z prania tapicerki samochodowej w naszej firmie możesz być pewny, iż zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie!

Nasze usługi prania tapicerki samochodowej świadczymy mobilnie u klienta (dojazd na terenie Krakowa gratis) lub w naszym punkcie przy ulicy Zakopiańskiej 5a w Krakowie.